Kotły elektryczne – Katowice

by

W dobie rosnących cen gazu, coraz częściej poszukujemy alternatywnych źródeł ciepła. Pompy ciepła są doskonałym rozwiązaniem w nowoczesnych budynkach. W tych starszych montaż takiego urządzenia to spore ryzyko. Poza tym pompy ciepła są drogie w zakupie i serwisowaniu. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja jeśli chodzi o kotły elektryczne. Zakup i montaż takiego urządzenia jest nawet pięć raz tańszy niż pompy ciepła. Jeśli połączymy kocioł elektryczny z fotowoltaiką, to mamy również darmowe ogrzewanie.

W mieszkaniach, kamienicach a także domach. Kotły elektryczne to bardzo ekonomiczne rozwiązanie!

Montaż kotłów elektrycznych – Katowice

Doskonale wiemy jak ważny jest koszt zakupu i montażu urządzenia grzewczego. Nie wszędzie sprawdzi się pompa ciepła, która w przypadku starszych domów może być nieopłacalna w użytkowaniu. Tu sprawdzą się idealnie kotły elektryczne. Niska cena zakupu, montażu może być elementem decydującym o wyborze właśnie takiego urządzenia.

Na rynku źródeł energii działamy od kilkunastu lat, doskonale wiemy jak ważne jest komfort oraz ekonomia użytkowania. Biorąc pod uwagę stale rosnące opłaty, koszt zakupu i montażu gra decydujące skrzypce. Tu liczy się również fachowość oraz solidność montażu. Oferujemy Państwu profesjonalny montaż kotłów elektrycznych w Katowicach.

Kotły elektryczne doskonale współpracują z istniejącą instalacją gazową oraz oczywiście fotowoltaiką. W ten prosty sposób możemy zaoszczędzić nawet 10000 złotych rocznie.